Regulamin organizacyjny podmiotu prowadzącego działalność leczniczą

I. Postanowienia ogólne

  1. Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o., zwane dalej również Podmiotem leczniczym jest podmiotem leczniczym, działającym na podstawie ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej ( t.j. z dnia 7 kwietnia 2023 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 991) ze zmianami), ustawy z dnia 6 listopada 2008 roku o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t.j. z dnia 7 lipca 2023 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 1545) ze zmianami), przepisów wydanych na ich podstawie, innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz niniejszego Regulaminu.
  2. Do wykonywania zadań ustala się wewnętrzną organizację, przedstawioną w dalszej części niniejszego Regulaminu.

II. Firma podmiotu leczniczego

Podmiot leczniczy działa pod firmą Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

III. Cele i zadania podmiotu leczniczego

  1. Celem  Poznańskiego Centrum Wzroku sp. z o.o.  jest działalność lecznicza obejmująca udzielanie  świadczeń zdrowotnych, a także promocję zdrowia. .
  2. Do zadań Poznańskiego Centrum Wzroku w szczególności należy leczenie ambulatoryjne specjalistyczne w zakresie okulistyki i psychoterapii.

IV. Struktura organizacyjna zakładu leczniczego

  1. Podmiot leczniczy Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o. prowadzi zakład leczniczy o nazwie Poznańskie Centrum Wzroku.
  2. W skład zakładu leczniczego Poznańskie Centrum Wzroku wchodzą następujące jednostki organizacyjne:
    1. Poradnia Okulistyczna
    2. Poradnia Psychologiczna OSOBIE
  3. W skład zakładu leczniczego Poznańskie Centrum Wzroku wchodzą następujące komórki organizacyjne:
    1. Poradnia okulistyczna,
    2. Pracownia angiografii fluorescencyjnej
    3. Gabinet diagnostyczno-zabiegowy,
    4. Poradnia Psychologiczna

V. Rodzaj działalności leczniczej oraz zakres udzielanych świadczeń zdrowotnych

Poznańskie Centrum Wzroku prowadzi działalność leczniczą polegającą na udzielaniu ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w zakresie specjalistycznej opieki zdrowotnej z zakresu okulistyki, obejmujących także badania diagnostyczne wykonywane w celu rozpoznania stanu zdrowia i ustalenia dalszego postępowania leczniczego, a także z zakresu psychologii klinicznej.

VI. Miejsca udzielania świadczeń zdrowotnych

  1. Miejscem udzielania świadczeń zdrowotnych jest:
    1. Poznań, ul Kościelna 26 lok 1.
    2. Poznań, ul. Gołębia 5/25 (Poradnia Psychologiczna).

VII. Przebieg procesu udzielania świadczeń zdrowotnych, z zapewnieniem właściwej dostępności i jakości tych świadczeń w jednostkach i komórkach organizacyjnych zakładu leczniczego

  1. Świadczenia zdrowotne udzielane są wyłącznie przez pracowników medycznych, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania świadczeń, potwierdzone dyplomami, certyfikatami i spełniających odpowiednie wymagania zdrowotne.
  2. Proces udzielania świadczeń zdrowotnych rozpoczyna się w Rejestracji, gdzie pacjenci zgłaszają się w celu umówienia wizyty u lekarza. Rejestracja odbywa się osobiście, telefonicznie, drogą mailową lub poprzez portal „Znany lekarz”.
  3. W celu usprawnienia procesu rejestracji udostępnia się pod adresem internetowym www.centrumwzroku.com adres e-mailowy i telefon.
  4. W Rejestracji pacjent zobowiązany jest:
    1. podać swój numer PESEL (albo numer PESEL swojego małoletniego dziecka-pacjenta) oraz potwierdzić swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem, a w przypadku małoletniego dziecka – pacjenta okazać jego legitymację szkolną,
    2. w przypadku gdy świadczenie ma być udzielone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia – podać kod e-skierowania lub umożliwić jego zeskanowanie, a w przypadku wystawienia skierowania w formie papierowej (np. w razie awarii systemu Zdrowie), okazać takie skierowanie,
    3. okazać skierowanie od Partner Medycznego – w przypadku gdy umowa pomiędzy Poznańskim Centrum Wzroku sp. z o.o. a podmiotem współpracującym na bazie odrębnej umowy przewiduje udzielenie świadczenia na podstawie skierowania,
    4. okazać dowód ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia – w przypadku świadczenia, którego skutkiem jest porada w ramach umowy z NFZ i/lub wystawienie recepty/zlecenia na refundowane leki lub środki pomocnicze/zaopatrzenie ortopedyczne, jeżeli system e-WUŚ (Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców) nie potwierdza prawa pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych; jeśli pacjent nie dysponuje przy sobie takim dowodem (dokumentem), a musi skorzystać ze świadczeń, może złożyć oświadczenie o swoim prawie do świadczeń, którego druk jest dostępny w Recepcji.
  5. W Rejestracji pacjent zobowiązany jest złożyć oświadczenie o upoważnieniu określonej osoby do wglądu w dokumentację medyczną za życia pacjenta i po jego śmierci (lub o nieupoważnieniu nikogo), a także o zgodzie na udzielenie świadczeń zdrowotnych i informacji o stanie zdrowia.
  6. Zgoda na udzielenie świadczenia zabiegowego musi być złożona przez pacjenta każdorazowo, przed rozpoczęciem zabiegu.
  7. W pierwszej kolejności przyjmowani są pacjenci zgłaszający się w stanie wymagającym natychmiastowego udzielenia świadczenia zdrowotnego.
  8. Pacjent zgłaszający się w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w przypadku gdy zostaje wpisany na listę osób oczekujących na udzielenie świadczenia, ma prawo wglądu do ewidencji osób oczekujących, zgodnie z postanowieniami umowy o świadczenie usług medycznych z NFZ.
  9. Po zarejestrowaniu się do lekarza, pacjent w umówionym dniu i o określonej godzinie zgłasza się do przyjęcia we wskazanym gabinecie lekarskim.
  10. W przypadku konieczności wykonania uzupełniającego badania diagnostycznego, konsultacji specjalistycznej lub zabiegu, w trakcie udzielania świadczenia zdrowotnego, świadczenia te realizowane są niezwłocznie.
  11. W trakcie udzielenia świadczenia zdrowotnego pacjent ma prawo do uzyskania wszystkich niezbędnych wyjaśnień, dotyczących postawionej diagnozy, a także zaproponowanego leczenia.
  12. Na każdym etapie udzielania świadczenia zdrowotnego pacjent ma prawo do złożenia skargi / zażalenia na zachowanie lub czynności personelu. Skargi / zażalenia przyjmuje Dyrektor Zarządzający Poznańskim Centrum Wzroku sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu.
  13. Skarga może być złożona ustnie, mailowo lub pisemnie. Na każdą skargę należy udzielić pisemnej odpowiedzi w terminie nie przekraczającym 14 dni.
  14. W zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o. zapewnia pacjentowi:
    1. świadczenia zdrowotne
    2. środki farmaceutyczne i materiały medyczne niezbędne do wykonania procedury medycznej
    3. pomieszczenie do wykonania procedury odpowiednie do stanu zdrowia i stopnia niepełnosprawności pacjenta.

VIII. Organizacja i zadania poszczególnych komórek organizacyjnych  zakładu leczniczego oraz warunki ich współdziałania dla zapewnienia sprawnego i efektywnego funkcjonowania podmiotu pod względem diagnostyczno-leczniczym i administracyjno-gospodarczym.

  1. Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o. prowadzi swoją działalność w następującym zespole osobowym:
    1. Poradnia okulistyczna : lekarz – specjalista chorób oczu, pielęgniarka ośrodka , lekarze w trakcie specjalizacji, elektroradiolog, optometrysta,
    2. Pracownia angiografii fluorescencyjnej : lekarz – specjalista chorób oczu, technik elektroradiolog, pielęgniarkaośrodka , anestezjolog, elektroradiolog, optometrysta
    3. Gabinet diagnostyczno-zabiegowy: lekarz – specjalista chorób oczu, pielęgniarka praktyki, asystent lekarza okulisty, w trakcie specjalizacji, optometrysta, asystent lekarza
    4. Poradnia psychologiczna: psycholog, terapeuta
  2. Do zadań komórek organizacyjnych Poznańskiego Centrum Wzroku należą w szczególności:
    1. Poradnia okulistyczna:
      1. ambulatoryjna, specjalistyczna opieka zdrowotna w zakresie okulistyki realizowana w trybie ambulatoryjnym;
      2. ambulatoryjna laseroterapia chorób siatkówki, jaskry
      3. współpraca z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzami specjalistami w zakresie konsultacji i leczenia pacjentów wymagających szczególnego postępowania leczniczego;
      4. kierowanie pacjentów na leczenie stacjonarne w oddziałach szpitalnych, sanatoriach i specjalistycznych ośrodkach leczniczych;
      5. badanie diagnostyczne z analizą medyczną, współpraca z laboratoriami i pracowniami w celu realizacji świadczeń w zakresie diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej;
      6. orzekanie i opiniowanie o stanie zdrowia;
      7. współpraca z instytucjami i zakładami ubezpieczeniowymi w zakresie orzekania i opiniowania o stanie zdrowia osób ubezpieczonych;
      8. promocja zdrowia
    2. Pracownia angiografii fluorescencyjnej:
      1. wykonywanie obrazowych badań diagnostycznych;
      2. wykonywanie dokumentacji obrazowej.
    3. Gabinet diagnostyczno-zabiegowy:
      1. wykonywanie zabiegów w zakresie aparatu ochronnego oka;
      2. wykonywanie zabiegów z zakresie wewnątrzgałkowego podawania leków.
    4. Poradnia psychologiczna
      1. diagnoza psychologiczna
      2. terapia psychologiczna
      3. interwencja kryzysowa
  3. Poszczególne komórki organizacyjne i osoby wykonujące pracę bądź́ świadczące usługi w Poznańskim Centrum Wzroku w ramach tych komórek współdziałają ze sobą dla zapewnienia sprawnego, efektywnego i zgodnego z prawem funkcjonowania podmiotu leczniczego pod względem diagnostyczno-leczniczym i administracyjno-gospodarczym.
  4. Komórki organizacyjne współpracują ze sobą w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem. Szczegółowe zasady współpracy określa Kierownik Poznańskiego Centrum Wzroku, który sprawuje nadzór nad tą współpracą.

IX. Warunki współdziałania z innymi podmiotami wykonującymi działalność leczniczą w zakresie zapewnienia prawidłowości diagnostyki, leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów oraz ciągłości przebiegu procesu udzielania świadczeń zdrowotnych

  1. Poznańskie Centrum Wzroku sp. z o.o. w swojej działalności współpracuje z innymi podmiotami wykonującymi działalność leczniczą na podstawie obustronnej umowy o współpracy.
  2. Umowa o współpracy z podmiotami wykonującymi działalność leczniczą obejmuje warunki kierowania pacjentów, finansowania świadczeń i nadzoru nad jakością wykonanego świadczenia zdrowotnego.
  3. Nadzór nad prawidłowością procesu udzielania świadczeń zdrowotnych wykonywanych przez inne podmioty wykonujące działalność leczniczą sprawuje Kierownik Poznańskiego Centrum Wzroku .
  4. W ramach zapewnienia ciągłości przebiegu procesu udzielania świadczeń zdrowotnych Poznańskie Centrum współpracuje ze wszystkimi lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistami.
  5. W uzasadnionych medycznie przypadkach lekarz wydaje skierowania na badania diagnostyczne, do innych poradni specjalistycznych lub w celu leczenia stacjonarnego.
  6. Lekarz w przypadkach uzasadnionych medycznie wydaje skierowania na leczenie balneoklimatyczne i sanatoryjne, zgodnie z odrębnymi przepisami.
  7. W przypadku skierowania pacjenta do diagnostyki medycznej finansowanej przez lekarza kierującego, lekarz ma prawo wskazania placówki, w której świadczenie ma zostać udzielone. W razie wyboru przez pacjenta innej placówki niż wskazana przez lekarza kierującego, pokrywa on samodzielnie koszt przeprowadzonego badania.
  8. W przypadkach uzasadnionych medycznie lekarz specjalista może objąć pacjenta stałym leczeniem.
  9. Lekarz specjalista w sytuacji określonej w ust. 8 informuje lekarza kierującego i sprawującego podstawową opiekę nad pacjentem o przebiegu leczenia oraz o objęciu w stałe leczenie specjalistyczne.
  10. Lekarz specjalista zobowiązany jest przekazywać lekarzowi sprawującemu podstawową opiekę nad pacjentem informację, o których mowa w ust. 9 według zasad, wzoru i w terminach określonych przez NFZ.
  11. W razie potrzeby lekarz wydaje niezbędne zaświadczenia o stanie zdrowia i przysługujących uprawnieniach z tytułu stanu zdrowia lub stopnia niepełnosprawności, w tym także zaświadczenia o prawie do zasiłku chorobowego (e – ZLA).

X. Wysokość opłat za udostępnienie dokumentacji medycznej

  1. Podmiot leczniczy prowadzi dokumentację medyczną osób korzystających ze świadczeń zdrowotnych oraz zapewnia ochronę i poufność danych zawartych w tej dokumentacji zgodnie powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
  2. Dokumentacja medyczna udostępniana jest pacjentom, ich przedstawicielom ustawowym lub osobom przez nich pisemnie upoważnionym do wglądu do dokumentacji medycznej za życia pacjenta lub / i po jego śmierci, a także osobie bliskiej, zgodnie z warunkami określonymi w Ustawie z dnia 6.11.2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Dokumentacja medyczna jest udostępniana również podmiotom lub organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa w zakresie określonym tymi przepisami.
  3. Podmiot leczniczy udostępnia dokumentację medyczną wyłącznie podmiotom uprawnionym na mocy stosownych przepisów w następujący sposób:
    1. do wglądu w miejscu udzielania świadczeń albo w swojej siedzibie, z zapewnieniem  możliwości sporządzenia notatek lub zdjęć ,
    2. poprzez sporządzenie jej wyciągów, odpisów, kopii, wydruków,
    3. poprzez wydanie oryginału za pokwitowaniem odbioru i z zastrzeżeniem zwrotu po wykorzystaniu, jeśli uprawniony organ lub podmiot żąda udostępnienia oryginałów tej dokumentacji,
    4. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
    5. na informatycznym nośniku danych,
  4. Dokumentacja medyczna prowadzona w postaci papierowej może być udostępniona przez sporządzenie kopii w formie odwzorowania cyfrowego (skanu) i przekazanie w sposób określony w pkt d) i e), na żądanie pacjenta lub innych uprawnionych organów lub podmiotów.
  5. Udostępnianie dokumentacji medycznej poprzez sporządzanie jej wyciągów, odpisów lub kopii oraz na informatycznym nośniku danych podlega opłacie. Opłaty za udostępnienie dokumentacji medycznej wynoszą:
    1. za jedną stronę wyciągu lub odpisu dokumentacji medycznej – 0,002 przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim kwartale, począwszy od pierwszego dnia następnego miesiąca po ogłoszeniu przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski” na podstawie art. 20 pkt 2 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych;
    2. za jedną stronę kopii dokumentacji medycznej – 0,00007 przeciętnego wynagrodzenia, o którym mowa w pkt a) powyżej;
    3. za udostępnienie dokumentacji medycznej na elektronicznym nośniku danych – 0,0004 przeciętnego wynagrodzenia, o którym mowa w pkt a) powyżej,
  6. Kierownik Poznańskiego Centrum Wzroku lub osoba przez niego wyznaczona, może zwolnić pacjenta z obowiązku uiszczenia w/w opłaty.
  7. Opłaty, o której mowa w ust. 4, nie pobiera się w przypadku udostępnienia dokumentacji medycznej:
    1. pacjentowi albo jego przedstawicielowi ustawowemu po raz pierwszy w żądanym zakresie i w sposób, o którym mowa w art. 27 ust. 1 pkt 2 i 5 oraz ust. 3 ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta;
    2. w związku z postępowaniem, o którym mowa w art. 17 d ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, prowadzonym przez Rzecznika Praw Pacjenta;
    3. w związku z postępowaniem, o którym mowa w art. 51 ust. 1 ustawy z dnia 9 marca 2023 roku o badaniach klinicznych produktów leczniczych stosowanych u ludzi, prowadzonym przez Rzecznika Praw Pacjenta;
    4. w związku z postępowaniem w sprawie świadczenia kompensacyjnego, o którym mowa w art. 67v ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

XI. Organizacja procesu udzielania świadczeń zdrowotnych w przypadku pobierania opłat

  1. W przypadku świadczenia zdrowotnego odpłatnego, pacjent przed rozpoczęciem udzielania tego świadczenia ma prawo poznać jego cenę.
  2. Świadczenia zdrowotne odpłatne są realizowane na podstawie:
    1. umowy z pracodawcą – w tym przypadku rozliczenie następuje w okresach ustalonych w umowie, a pracownik korzystający ze świadczenia zdrowotnego nie jest obciążany kosztami usługi,
    2. umowy z Partnerem Medycznym lub towarzystwem ubezpieczeń – w tym przypadku rozliczenie następuje w okresach miesięcznych, ustalonych w umowie, a pacjent korzystający ze świadczenia zdrowotnego nie jest obciążany kosztami usługi,
    3. indywidualnego rozliczenia z pacjentem.
  3. W przypadku świadczeń odpłatnych finansowanych indywidualnie, pacjent ma możliwość uregulowania należności za usługę przed jej rozpoczęciem lub po jej zakończeniu.
  4. Zapłata za wykonane odpłatne świadczenia zdrowotne może być dokonana wpłatą gotówkową za pokwitowaniem (paragon z kasy rejestrującej), przelewem, kartą lub blikiem.
  5. Na życzenie pacjenta, każdorazowo za zrealizowanie odpłatnego świadczenia zdrowotnego, wystawiany jest rachunek.
  6. W przypadku nie wystawienia rachunku , przychód ewidencjonowany jest w rejestrze sprzedaży nieudokumentowanej.
  7. Organizacja procesu udzielania świadczenia zdrowotnego odpłatnego jest tożsama z organizacją opisaną w rozdziale VII.

XII. Wysokość opłat za  świadczenia zdrowotne, udzielane za częściową lub całkowitą odpłatnością

  1. Za świadczenia zdrowotne od pacjenta mogą mogą być pobierane opłaty:
    1. w przypadku udzielenia świadczenia pacjentowi nieubezpieczonemu, lub takiemu który nie potrafi udokumentować swojego prawa do świadczeń medycznych w ramach  umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych, zawartych z płatnikami, Partnerami Medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi,
    2. w przypadku udzielania świadczenia pacjentowi, który zgłosił się do Poznańskiego Centrum Wzroku w trybie przyjęcia prywatnego,
    3. w przypadku udzielenia świadczenia pacjentowi, który korzysta ze świadczeń nie objętych umowami z NFZ
  2. Od pacjenta pobierane są także opłaty za wydanie orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia pacjenta, dla potrzeb innych niż proces leczenia i diagnozowania choroby oraz za wydanie orzeczenia lekarskiego z przeprowadzonego badania kierowców, kandydatów dla kierowców lub pracowników, zgodnie z odpowiednimi przepisami w tym zakresie i zawartymi umowami o współpracy.
  3. Wysokość opłat za świadczenia zdrowotne określona jest w załączniku nr 1 do regulaminu organizacyjnego.

 XIII. Sposób kierowania jednostką i komórkami organizacyjnymi zakładu leczniczego

  1. Kierowaniem Poznańskim Centrum Wzroku zajmuje się Kierownik, którym jest Prezes Zarządu Poznańskiego Centrum Wzroku sp. z o.o.
  2. Do szczegółowych kompetencji Kierownika należy:
    1. kierowanie pracą podległego personelu działalności podstawowej i pomocniczej,
    2. podejmowanie decyzji dotyczących mienia ,
    3. reprezentowanie Poznańskiego Centrum Wzroku   w stosunkach zewnętrznych i wewnętrznych,
    4. podejmowanie decyzji w sprawach związanych z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem umów o pracę oraz o współpracy, a także przyznawaniem nagród i premii,
    5. kontrolowanie przestrzegania przez pracowników przepisów bhp i przeciwpożarowych,
    6. przyjmowanie skarg i zażaleń oraz prowadzenie korespondencji z nimi związanej,
    7. realizowanie polityki finansowej Poznańskiego Centrum Wzroku – opracowywanie planów finansowych i inwestycyjnych  oraz nadzór nad ich realizacją,
    8. wydawanie zarządzeń wewnętrznych regulujących bieżącą działalność Poznańskiego Centrum Wzroku ,
    9. nadzór nad jakością udzielania świadczeń medycznych, – zatwierdzanie harmonogramów pracy pracowników i współpracowników,
    10. działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników,
    11. nadzór nad gospodarką lekową,
    12. nadzór nad utrzymaniem urządzeń, sprzętu, aparatury medycznej i zajmowanych pomieszczeń w należytym stanie technicznym z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
    13. dbanie o udzielanie świadczeń medycznych wyłącznie przez personel o odpowiednim stanie zdrowia i niezbędnych kwalifikacjach fachowych,
    14. podejmowanie decyzji w sprawach dotyczących bieżących zakupów sprzętu i materiałów,
    15. nadzorowanie dyscypliny czasu pracy wszystkich pracowników Poznańskiego Centrum Wzroku,
    16. projektowanie, wdrażanie i nadzorowanie wszelkich działań związanych z innowacjami organizacyjnymi Poznańskiego Centrum Wzroku.

XIV. Postanowienia końcowe

  1. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 2024 r.
  2. Regulamin organizacyjny ustala Kierownik Poznańskiego Centrum Wzroku.
  3. W sprawach nieuregulowanych regulaminem organizacyjnym zastosowanie mają odrębne przepisy.
  4. Każdorazowo aktualny i ujednolicony tekst Regulaminu, obejmujący jego wszelkie dotychczasowe zmiany, dostępny jest na stronie www.centrumwzroku.com oraz w rejestracji.
  5. Postanowienia regulaminu zostają podane do wiadomości wszystkich osób zatrudnionych i współpracujących z Poznańskim Centrum Wzroku w sposób wskazany w ust. 4 powyżej.

Zapraszamy

Profilaktyka Twoich oczu jest dla nas priorytetem. Zobaczmy się!

Bez względu na to, czy masz problemy z widzeniem, czy potrzebujesz regularnych badań okulistycznych, jesteśmy tu, aby pomóc.

Opinie

Co mówią o nas Pacjenci

Poznaj opinie naszych Pacjentów.

Miejsce całkiem niepozorne, ale jak weszłam pierwszy raz zdziwiłam się, ale pozytywnie!

Super obsługa na rejestracji, miejsce czyste, przejrzyste a fachowcy- pierwsza klasa.

Julia
Zweryfikowana opinia z google.com

Polecam Poznańskie Centrum Wzroku oraz dr Mellera 🙂 Leczę się stale u doktora.

Obecnie korzystam z zabiegów lasera mikropulsacyjnego. Usługi są na wysokim poziomie.

Natalia
Zweryfikowana opinia z google.com

Jestem pod pozytywnym wrażeniem z obsługi w gabinecie okulistycznym.

Młoda kadra, bardzo mili i pomocni. Polecam całym sercem.

Anna
Zweryfikowana opinia z google.com

Bez względu na to, czy masz problemy z widzeniem, czy potrzebujesz regularnych badań okulistycznych, jesteśmy tu, aby pomóc.